Jaunums no Ostberg – ventilatori ar ATEX sertifikātu

ATEX ir nosaukums Eiropas kvalitātes un drošības sertifikātam sprādziendrošiem ventilatoriem. AB C.A. Ostberg bija viens no pirmajiem ventilatoru ražotājiem Eiropā, kas saņēma šo sertifikātu. Tas nozīmē, ka sprādziendrošo ventilatoru ražošanu rūpīgi kontrolē neatkarīgs eksperts no sertificēšanas iestādes.

Ventilatori ar ATEX sertifikātu ir AB C.A. Ostberg attīstības rezultāts. Īpaša uzmanība tika veltīta augstas kvalitātes produktu izstrādē, kurus ir viegli uzstādīt un lietot. Sprādziendrošie ventilatori ir droša izvēle ļoti daudzās ventilācijas sistēmās sprādzienbīstamās vietās.

Visi ATEX-sertificētie ventilatori ir aprīkoti ar augstas kvalitātes 3 fāzu motoriem un uz priekšu vērstām rotora lāpstiņām. Tiem ir stingrs korpuss no galvanizēta tērauda.

RFTX centrbēdzes ventilatori ir aprīkoti ar nedzirksteļojošu ieejas konusu no misiņa un to motors ir atdalīts no gaisa plūsmas. Ventilatoram ir integrēta elektriskā pievienojuma kārba. RFTX ventilatori ir pieejami 3 izmēros ar dažādām jaudām līdz 0.5 m3/s.

RKX sprādziendrošie taisnstūra kanāla ventilatori ir attīstīti no RK ventilatoru saimes. Gaisa ieejas konuss ir izgatavots no nedzirksteļojoša vara, savukārt motors ir ATEX-sertificēts ārējā rotora motors. RKX ventilatoriem papildus ērtībai ir atverams motors ar rotoru, kas atvieglo tā apkalpošanu un tīrīšanu. RKX ventilatori ir pieejami 5 izmēros ar ražību līdz 1.3 m3/h.

Pilna informācija par sprādziendrošajiem ventilatoriem – spiest šeit.